Чорнобиль не має минулого часу

Дата: 26.04.2022 16:56

Сьогодні минає 36 років як сталася одна із найбільших техногенних катастроф - аварія на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав.

Ще довго ми відчуватимемо на собі наслідки трагедії, ще довго ми чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров'ям та життям.

Ми ніколи не забудемо героїзм людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, адже вони боролися з вогнем у ядерному пеклі і рятували не лише атомну станцію, Прип’ять, Чорнобиль… Вони рятували нас, Україну та увесь світ.

Знову історія повторюється… Після повномасштабного вторгнення на територію нашої держави рашисти захопили Чорнобильську та Запорізьку АЕС. І Україна черговий раз рятує світ: співробітники атомних станції продовжують все можливе, щоб запобігти ядерному вибуху. І ми обов’язково вистоїмо та переможемо!

Сьогодні вшановуємо героїв-чорнобильців, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам’ять!

Щиро дякуємо ліквідаторам, які живуть поруч з нами, зичимо здоров'я, міцного духу, сімейного затишку, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою!