Хто буде відшкодовувати вартість пошкодженого авто під час війни

Дата: 21.04.2022 11:14

Відшкодування збитків у ДТП у воєнний час пов'язане з деякими особливостями, а за знищені чи пошкоджені авто через бої має заплатити держава-агресор.

Після 24 лютого, коли РФ напала на Україну, зросла кількість заяв про настання страхових випадків, пов'язаних із дорожньо-транспортними пригодами (ДТП).

Страхові компанії радять якомога повніше фіксувати ДТП у вигляді фото- та відеоданих, зберігати їх і за першої ж можливості надавати до своєї страхової.

Якщо автомобіль пошкоджено або знищено внаслідок військових дій, то відшкодовувати збитки має країна-агресор. Страховики висловили готовність взяти участь у розробці необхідного правового механізму.

Експерти припускають, що в даному випадку доцільно було б розробити процедуру, аналогічну до нещодавно запущеної в «Дії» – там з'явилася можливість направити заявку на відшкодування збитків за зруйновану нерухомість.

Дізнатися більше про надання безоплатної правової допомоги https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

У разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до працівників бюро, що знаходиться за адресою смт. Теофіполь, вул. Богдана Хмельницького 9, а також у телефонному режимі з 9:00- 18:00 за телефоном 38(44) 3-02-03.