Дата: 17.04.2022 09:53

Фото без описуХристиян західного обряду щиро вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового!

Великдень – свято величне і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Ця істина для українців набуває ще глибшого змісту у нинішні часи важких випробувань, адже російський агресор-окупант продовжує зазіхати на нашу землю та хоче знищити наш народ.
Але ми обов’язково переможемо, бо з нами Світло, Правда і Віра!

Сьогодні ми зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував нам здоров'я, світлу долю нам і нашим близьким та сили боронити рідну землю і оберігав наших захисників. Ми просимо миру та єдності для рідної країни, Божої благодаті для кожної української родини і як ніколи палко віримо в силу любові й добра.

Тож хай бажання та молитви кожного серця будуть почуті Небом. Нехай Воскресіння Господнє наповнює життя кожного з вас світлом і радістю, додає наснаги та енергії, благословляє на добрі справи і благородні вчинки!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.