Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля.

Дата: 16.04.2022 10:29

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля.

Цей день, напевно, було створено, аби нагадати людям, що світ навколо - прекрасний, немов казка, дуже ніжний і крихкий. І що саме нам судилося не лише милуватися ним, а всіляко оберігати.

Тож, навесні у нас традиційно проводяться заходи, спрямовані на озеленення, благоустрій населених пунктів і т.п. Ця благородна справа згуртовує людей різних професій та поколінь. Цього року День довкілля ми зустрічаємо в умовах повномасштабного рашистського вторгнення і, прибираючи свої вулиці, села громаду ми готуємося до Перемоги та демонструємо те, що у ворога немає: охайність, єдність, сміливість і, головне, любов до рідної землі!

Дуже радує, що цей день набув широкої підтримки мешканців нашої громади, особливо напередодні цього незвичайного свята. В рамках проведення місячника благоустрою та санітарної очистки Теофіпольської громади, було проведено комплекс заходів щодо прибирання місць загального користування в усіх населених пунктах громади. Ми зробили багато! Але попереду ще більше роботи, тому не зупиняємося!

Ми щиро дякуємо небайдужим, хто знайшов час і можливість прибрати сміття, зробити довкілля трішечки кращим.

Зичимо всім наснаги та єдності у добрих справах, оптимізму та енергії! Мирного неба над головою та Перемоги!

Все буде Україна!????????