Увага! Тимчасово переміщені люди можуть скористатися послугами соціальної пральні.

Дата: 12.04.2022 15:12

Тимчасово переміщені люди можуть скористатися послугами соціальної пральні, яка діє при КУ "Центр надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради.

Раніше пральнею безкоштовно користувалися люди з інвалідністю, пенсіонери та малозабезпечені люди, які проживають в громаді. Тепер послуга доступна для людей, які приїхали в громаду з інших областей.

Центр допомагає внутрішньо переміщеним особам, які прибули у нашу громаду відчувати себе комфортно. Люди, які проїжджають транзитом, декілька днів живуть у навчальних закладах нашої громади і їм потрібно десь прати одяг і постільну білизну.

Саме для таких людей працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" надають послуги пральні. В основному для прання приймаються постільні набори, рушники, пледи.

З початку повномасштабних військових дій на території України соціальна пральня при Центрі вже випрала та посушила близько 485 кг. речей.

Нагадуємо, соціальну пральню в Теофіпольській ТГ відкрили завдяки виграшу у конкурсі мікрогрантів для розвитку громад "Час діяти, Україно!" оголошений Благодійним фондом "МХП-Громаді".