Віддаємо данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в фашистських концтаборах

Дата: 11.04.2022 13:20

Сьогодні весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в фашистських концтаборах.

Здавалося, що це було давно, і що зараз, у 21 столітті, ці звірства неможливі. Але це лише здавалося! Історія повторюється...

Недарма, коли увесь цивілізований світ, перед цими пам'ятними датами у скорботі схиляв голову зі словами "ніколи знову", рашисти, з подачі кремля, на увесь світ горлали заклики "можемо повторити".

Наразі вже підтвердилося, що це гасло від початку ховало в собі смертоносний, злочинний, навіть геноцидний зміст. Бо вони, російські загарбники, справді таки бажали «повторити». І повторюють (навіть перевершили) військові злочини нацистських окупантів, які творили звірства на українській землі, вбивали цивільне населення, палили, грабували (показове рейдерське захоплення АЕС — це вже зухвалість сучасних кремлівських послідовників нацизму, закатована Буча, згвалтованні жінки і діти). Те, що коять на теренах сучасної суверенної Української держави російські окупанти, нічим не відрізняється, хіба що в гірший бік, від кривавих справ попередників.

Увесь цивілізований світ заціпенів від цих звірств!

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять і мужність людей, які несправедливо опинилися за колючим дротом концтабору, та борців антифашистського опору та вкотре у своїй історії відстоюємо своє право на волю і державу, захищаємо увесь світ від "ракової пухлини" російського нацизму.

І обов'язково переможемо!

Ніколи знову!