Судитимуть батьків, через недбалість яких загинуло четверо малолітніх дітей

Дата: 13.04.2022 13:06

Судитимуть батьків, через недбалість яких загинуло четверо малолітніх дітей

За процесуального керівництва прокурорів Волочиської окружної прокуратури слідчими Хмельницького районного управління поліції закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дітьми та порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що призвело до загибелі чотирьох малолітніх дітей.

Встановлено, що увечері 17 листопада 2021 року в селі Медисівка горе-батьки у житловому будинку з несправною розпаленою піччю залишили без нагляду чотирьох малолітніх дітей – двох хлопчиків 5 і 2 років та двох дівчаток віком 6 років та 7 місяців.

Внаслідок відсутності нагляду батьків розпочалась пожежа, через яку діти загинули.
У березні поточного року обвинувальний акт за обвинуваченням батька і матері у вчиненні злочинів, передбачених ст. 166 та ч. 2 ст. 270 КК України скеровано до Теофіпольського суду.

Судовий розгляд кримінального провадження відбудеться у квітні поточного року. Максимальна міра покарання, яка загрожує подружжю – 8 років позбавлення волі.