Дата: 04.04.2022 18:36

?????ЦПД при РНБО України підтверджує, що масова розсилка представникам влади та ЗМІ ніби від бійця полку «Азов» — фейк!

??У повідомленні йдеться про те, що нинішня влада «залишила» військових «у пеклі», але усі готові триматися до останнього.

??На це є офіційне відеозвернення від 29.03.2022 заступника командира полку "Азов" Святослава Паламара. Він повідомив, що українські захисники не залишили Маріуполь, коли ситуація там стала занадто складною, попри те, що Володимир Зеленський їм це дозволив!

????Цитуємо: «Чи насправді ми відмовилися, бо не захотіли залишати своїх загиблих та поранених?» Я відповім так: А як, на вашу думку, повинні чинити українські військові?»

??Зауважимо, що хостинг, з якого відправлено листи, розташований в м.Цюрих. Пошта створена 22.03.2022 року, певно, для поширення дезінформації.

«Сам відправник і викладена ним позиція немає жодного стосунку до полку "Азов", який наразі захищає місто Маріуполь», — повідомили у своєму Telegram-каналі бійці.

#інфотерор

#stoprussia