Підтримка населення Теофіпольської громади спільно з Карітас

Дата: 03.04.2022 21:11

Підтримка населення Теофіпольської громади спільно з Карітас

02.04.2022 року до Теофіпольської ТГ прибув гуманітарний вантаж із Польщі.

Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні, яка активно допомагає цивільному населенню України не оминув і нашу маленьку громаду.

16 тон гуманітарного вантажу вже у найближчі дні будуть розподілені серед внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі.

Продукти харчування, засоби гігієни, медичні препарати, дезінфікуючі засоби, постільна білизна, ковдри, подушки та інші речі повсякденного вжитку можна отримати у Комунальній установі "Центр надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради.

Колектив Центру висловлює щирі слова вдячності усім причетним людям до доброї справи. Сьогодні це надзвичайно цінний вантаж, адже сотні родин Теофіпольської громади на сьогодні знаходяться у вкрай скрутному становищі. Щоденно до Центру надходять прохання про допомогу. Дякуючи Господу та волонтерам фонду Карітас вже у найближчі дні ми матимемо змогу задовільнити потреби наших людей.

Наша адреса: Теофіполь, вул Небесної Сотні, 27