Про очільника волонтерського руху "Захист. Теофіпольщина"

Дата: 03.04.2022 13:53

Хочеться трошки розповісти про роботу очільника нашої Теофіпольської філії - Рудківського Сергія Петровича.

Він не просто займається фермерством та доставкою овочів, продукції на волонтерських засадах, а налагоджує усі логістичні процеси, від маршрутів на місцях наших локацій і до кінцевої точки.

Він задіює усі відомі і невідомі зв‘язки для вирішення різних важливих питань та ситуацій в межах України та за кордоном.

Сергій налагоджує багато нових процесів для забезпечення наших захисників найнеобхіднішим.

Він самостійно відправляється в далекі рейси для доставки продукції до військових.

Цей список можна продовжувати …, але важливим моментом є те, що Сергій налагоджено веде співпрацю та взаємодопомогу з волонтерськими рухами у нашому районі та з місцевою владою.

Оскільки ми усі робимо одну роботу і підтримуємо один одного в різних ситуаціях.

Щиро дякуємо за те, що наша ОТГ виявилася такою активною та небайдужою до захисту держави та творення нової історії!!!!

Джерело: "Захист. Теофіпольщина"