Люди стояли на колінах: у Теофіпольській громаді провели в останню путь захисника України Сергія Яцуха.

Дата: 03.04.2022 10:26

В Україні триває справжня війна з російським окупантом, з усіма наслідками. Смерть забирає цвіт нашої нації: сильних та мужніх воїнів, щирих патріотів, які за першим покликом стали на захист своєї країни.

16 березня 2022 року, під час бойових дій під Черніговом, загинув наш земляк Сергій Яцух.

Народився Сергій у селі Святець, початкові класи закінчив у Святецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, далі продовжив своє навчання у Теофіпольській ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія. Він був хорошим учнем, справжнім та вірним другом, завжди усміхненим і доброзичливим. Вищу освіту отримав у Тернопільському національному економічному університеті і одразу розпочав працювати у Чернігівській митниці. З початком повномасштабного вторгнення росії виявив бажання захищати рідну країну в лавах ЗСУ. Він був справжнім патріотом, щирим і добрим, а ще відважним та хоробрим воїном. І понад усе на світі він любив Україну та до останнього подиху залишився їй вірним.

Панахиду за загиблим відправили священнослужителі у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, а поховали бійця, із військовими почестями, на місцевому кладовищі смт Теофіполь.

Неможливо словами передати біль від втрати. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї та разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі.

Вічна пам'ять тобі, Сергію! Ніколи не забудемо твій подвиг і самопожертву!

Дякуємо, що захищав нас, боровся за наше мирне небо! Ми у вічному боргу перед тобою і ніколи не пробачимо жодному з цих нелюдів-рашистів.

Герої не вмирають, вони завжди житимуть у наших серцях!