Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради

Дата: 01.04.2022 13:55

31 березня 2022 року було проведене чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради.

Адміністративні справи розглядались за ознаками правопорушення передбачених статями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

ч.2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) – 5 адміністративних справ;

ч.1 ст. 179 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві) — 5 адміністративних справ;

ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спецслужб) — 2 адміністративні справи;

Наголошуємо, що згідно з спільним наказом начальника обласної військової адміністрації та військового комісара обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 14 березня 2022 року №43/86/2022 – нс «Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» заборонено з 00 год. 00 хв. 01 березня 2022 року і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території області торгівлю алкогольними напоями (крім пива та слабоалкогольних напоїв) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), просимо усіх суб’єктів господарювання та їх найманих працівників неухильно дотримуватись зазначеної вище законодавчої вимоги та акцентуємо увагу на те, що алкоголь негативно впливає на здатність людини мислити та адекватно реагувати на небезпеку.