Шановні жителі Теофіпольської територіальної громади та внутрішньо переміщені особи!

Дата: 22.03.2022 13:07

????Комунальний заклад «Теофіпольська централізована бібліотечна система» Теофіпольської селищної ради, а саме: Теофіпольська центральна бібліотека, Базалійська, Святецька, Новоставецька, Гальчинецька, Човгузівська, Поляхівська, Шибенська, Бережинецька, Михиринецька бібліотеки - філії приєднані до мережі офіційних хабів «Дія. Цифрова освіта».

????Хаб цифрової освіти — це місце, куди ви можете завітати і безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та з допомогою бібліотекарів на Національній онлайн-платформі пройти навчання з цифрової грамотності.

Пропонуємо добірку курсів для вас??

1??Основи комп’ютерної грамотності.

Це перший етап навчання, на якому закладається база для подальшої роботи з комп’ютером і мобільними пристроями.

2??Основи кібергігієни.

Цей курс навчить відрізняти правду від брехні в інтернеті. Також ви дізнаєтеся, як не стати жертвою інтернет-шахраїв та як убезпечити свої дані.

3??Обережно! Кібершахраї.

Зараз серіал актуальний як ніколи. Ви дізнаєтеся, як відрізняти реальних користувачів від фейків, ботів, спецагентів тощо. А також що робити, якщо викрали або забрали телефон.

4??Нові цифрові професії.

Буде корисним для тих, хто втратив роботу через війну. Серіал допоможе оперативно знайти для себе професію в онлайні.

5??Підприємництво для школярів.

Курс допоможе підліткам стати на шлях підприємця та розвиватиме підприємницьке мислення. Створений у форматі поєднання живих запитань від школяра-початківця до експертів у своїх нішах.

???? Довідки за телефоном

+380 68 588 02 09 - Світлана Рудик (директор ЦБС)

Не втрачайте час дарма — навчайтеся та розвивайтеся. Нам ще Україну відбудовувати??????????