Вимкніть відеореєстратор!

Дата: 21.03.2022 15:44

? Вимкніть відеореєстратор!

З метою уникнення розголошення інформації, яка може допомогти противнику дізнатися інформацію про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання відеореєстраторів в авто та мото транспорті для фото, відеозйомки доріг загального користування, об'єктів загального призначення, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Заборона стосується усіх регіонів України.

Також нагадуємо: не фотографуйте і не викладайте в публічний доступ обличчя військових, місця розташування наших Сил самооборони, їхню геолокацію та інші адресні прив'язки. А також місця укриття населення (бомбосховища) та місця влучання снарядів. Така інформація може бути використана ворогом.

Віримо в ЗСУ! Слава Україні! ????????