Оперативна інформація про поширення COVID-19

Дата: 17.03.2022 16:00

Фото без опису??Оперативна інформація про поширення COVID-19

?Cтаном на 16.00 17 березня 2022 року у Теофіпольській громаді зареєстровано 4948 лабораторно підтверджених хворих на коронавірус COVID-19. З них 410 – діти. Лікуються – 84 особи, одужало – 4757, летальних випадків – 107 (3 померлих за березень).

?17 березня 2022 року зафіксовано 12 нових хворих з коронавірусом COVID-19.

???? На лікуванні в Теофіпольській багатопрофільній лікарні перебувають 13 хворих: 0 - з підозрою на хворобу, 13 - підтверджено: 5 - на централізованій подачі кисню, 3 - на концентраторі, не потребують кисню - 5.

????Будьте свідомими і дотримуйтеся встановлених протиепідемічних обмежень: у громадських місцях носіть маску, не ігноруйте дезінфекцію та миття рук! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!

Бережіть себе??

??За інформацією Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Теофіпольської селищної ради