У закладах освіти громади буде відновлено освітній процес

Дата: 10.03.2022 14:55

Шановні громадяни!

Відділ освіти, молоді та спорту Теофіпольської селищної ради запрошує зареєструватися на навчання учнів із числа внутрішньо переміщених осіб.

Із 14 березня 2022 року в закладах загальної середньої освіти Теофіпольської громади буде відновлено освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Для зарахування дітей із числа внутрішньо переміщених осіб до освітніх закладів необхідно написати заяву до найближчого від вашого місця проживання закладу освіти або звернутися у відділ освіти, молоді та спорту (смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 25) чи за телефоном: 096 950 29 00 – Майя Мельник, 096 776 98 15 –Марина Бульбах.