Дата: 27.02.2022 12:39

?Увага! Комендантська година на території Хмельниччини розпочинається вже о 21.00.

?У зв’язку з небезпекою проникнення на територію області диверсійно-розвідувальних груп противника відсьогодні посилюються безпекові заходи в області. Комендантська година розпочнеться о 21-00, військові патрулі будуть використовувати спеціальну систему паролів для спілкування. Цивільні особи, залученні до забезпечення життєдіяльності області, зможуть пересуватися у комендантську годину виключно за наявності спеціальної перепустки, що видається обласною військовою адміністрацією. Такі заходи допоможуть запобігти можливим диверсіям та зберегти життя громадян.

Про це повідомив сьогодні, під час брифінгу, начальник ВЦА Сергій Гамалій

Хмельницька обласна державна адміністрація