Здійснення представництва інтересів держави на території Теофіпольської ОТГ

Дата: 24.02.2022 12:40

Здійснення представництва інтересів держави на території Теофіпольської ОТГ

Волочиською окружною прокуратурою проводиться системна робота щодо захисту інтересів держави шляхом здійснення представницької діяльності на території Теофіпольської ОТГ.

На даний час на розгляді судів перебуває 10 справ за позовами прокурора в інтересах держави в особі Теофіпольської селищної ради на загальну суму 1 931 тис. грн, які стосуються земельних питань, повернення у комунальну власність майна, відшкодування коштів до місцевого бюджету.

Вживаються заходи щодо виявлення випадків неодноразового використання особами права на безоплатну приватизацію для протиправного заволодіння земельними ділянками державної власності сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, використання землі у порушення вимог земельного законодавства.

Так, судами з початку року відкрито провадження у 3 справах за позовами прокурора вищевказаної категорії про повернення у державу земельних ділянок площею 20 га на суму 1 509 тис. грн.

Забезпечено виконання 9 рішень судів за позовами прокурора, у комунальну власність повернуто земельну ділянку площею 1, 97 га землі на суму 141, 8 тис. грн, скасовано незаконну реєстрацію в Державному земельному кадастрі України 8 земельних ділянок площею 16 га.

Робота на цьому напрямку продовжується.

Прокурор Теофіпольського відділу

Волочиської окружної прокуратури