Увага!

Дата: 24.02.2022 16:52

У зв’язку з початком відкритої збройної агресії Росії запроваджено воєнний стан в Україні.

Наразі у Теофіпольській громаді тихо.

Просимо вас зберігати спокій та здоровий глуздне панікувати, бо цим ми тільки допомагаємо ворогу.

Не реагуйте на провокації у соціальних мережах! Довіряйте лише офіційним джерелам інформації!

• Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України: https://www.facebook.com/dsszzi

Селищна рада, підприємтсва та установи працюють у штатному режимі.   У громаді створено  та працює оперативний штаб!

За наявності оперативної інформації та прийнятих рішень будемо вас інформувати!

Уникайте місць великого скупчення людей. Не вступайте у суперечки з незнайомими людьми. Зокрема, особливу увагу слід звертати на людей з елементами червоного кольору на одязі. Уникайте можливих провокацій. Якщо почуєте звуки сирен — слід включити телевізор або радіо.

У випадку загострення ситуації необхідно перейти в укриття. Потрібно взяти із собою документи, воду, ліки та інше.