Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Теофіпольської селищної ради

Дата: 22.02.2022 08:47

З метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток 21 лютого, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Теофіпольської селищної ради.

На розгляд порядку денного було винесено питання про надання висновку доцільності позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей, поставлення на облік сектору «Служба у справах дітей» дитину, як таку що опинилася у складних життєвих обставинах, визначення порядку спілкування батька з дітьми, надання особі статусу дитини-сироти.

Під час розгляду питань до уваги взято участь батьків у вихованні дітей та їх ставлення до виконання батьківських обов`язків, забезпечення належного догляду за дітьми, створення комфортних умов проживання, відносини в родинах, потреби дітей, інформацію про проведену роботу із такими сім'ями.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання, враховуючи особливості кожної окремої справи, були прийняті компетентні та виважені рішення, надані відповідні доручення структурним підрозділам, спрямовані на результативне розв’язання проблем виховання, захисту прав та інтересів дітей.