П’ять місяців арешту за домашнє насильство

Дата: 16.02.2022 17:04

П’ять місяців арешту за домашнє насильство

За принципової позиції прокурорів Теофіпольського відділу Хмельницьким апеляційним судом 45-річному жителю Теофіпольщини, який систематично вчиняв домашнє насильство, призначено п’ять місяців арешту.

Чоловік, який раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, свої неправомірні дії не припинив та впродовж двох років в присутності двох неповнолітніх дітей вчиняв домашнє психологічне та фізичне насильство відносно колишньої дружини – бив, принижував, залякував, виганяв з житла та нецензурно лаяв.

Під час судового розгляду в суді першої інстанції прокурором висловлено позицію про необхідність призначення кривднику покарання у виді арешту строком на 5 місяців.

Натомість місцевим судом обвинуваченому призначено покарання, зі звільненням від його відбування, тобто так зване «умовно».

Задовольняючи вимоги апеляційної скарги, Хмельницький апеляційний суд відновив справедливість та ухвалив новий вирок, яким призначив чоловікові покарання за ст. 126-1 КК України у виді арешту строком на 5 місяців.

Начальник Теофіпольського відділу

Волочиської окружної прокуратури