Нарада щодо створення добровольчого формування громади територіальної оборони

Дата: 16.02.2022 15:01

Сьогодні, 16 лютого, відбулася нарада за участі представників Теофіпольської селищної ради, Сектору поліцейської діяльності №1 ВП № 2 ХРУП ГУНП у Хмельницькій області, Восьмого відділу Хмельницького РТЦК та СП, приватних підприємців, керівників агроформувань, громадських організацій щодо створення добровольчого формування громади територіальної оборони.

Під час заходу, з ініціативи селищного голови Михайла Тененева створено робочу групу, яка працюватиме над питанням підбору кандидата на посаду командира. До складу групи увійшли працівники селищної ради, голови фракцій політичних партій, учасники бойових дій на Сході та представники громадських організацій.

Завдання добровольчого формування – забезпечення громадського порядку, охорона стратегічних об’єктів, виявлення диверсійних угруповань, проведення роз’яснювальної роботи з населенням в моменти виникнення надзвичайних ситуацій чи військового стану.

Добровольче формування Теофіпольської громади, відповідно до ЗУ «Про основи національного спротиву», буде діяти на постійній основі та співпрацюватиме з територіальною обороною ЗСУ.