Про застосування засобів захисту рослин та необхідності завчасного повідомлення щодо їх планового використання

Дата: 10.02.2022 10:18

Шановні аграрії Теофіпольської громади!

Оскільки на території нашої громади є приблизно 150 власників бджолосімей та понад 130 сільськогосподарських товаровиробників, а також велика кількість фізичних осіб, які застосовують ЗЗР, з метою забезпечення максимальної взаємодії аграріїв та пасічників, просимо проводити інформування пасічників безпосередньо через представників Теофіпольської селищної ради на місцях - старост і діловодів, які працюють на тих територіях, де здійснюється господарська діяльність.

При потребі проводити обробки на території центральної садиби громади (смт Теофіполь, с. Коров’є, с. Михнівка), щоб поінформувати пасічників, звертайтесь до Відділу економічного розвитку, інфраструктурних проєктів та регуляторної діяльності Теофіпольської селищної ради (контактна особа Ірина Репецька, тел 096-342-96-94)