Навчання для підприємців Теофіпольської громади

Дата: 29.01.2022 18:48

Під час зустрічі підприємців Теофіпольщини з народним депутатом України Оленою Копанчук, фізичні особи підприємці, озвучили, що в селищі – важко знайти фахівців, які навчать опанувати складну техніку і програмне забезпечення, а це унеможливлює їх подальшу діяльність.

Тому Олена Євгенівна повідомила, що буде ініціювати перед податковою інспекцією виділення працівника, який проводитиме консультацію щодо експлуатації програмного забезпечення фіскалізації. І, вже цього понеділка, з 31 січня по 02 лютого з 16:00 по 19:00 проходитимуть консультації в Теофільській селищній раді. Тому, кожен хто потребує допомоги щодо введення програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій, звертайтеся до спеціаліста.

Також, за результатами зустрічі, вже поданий законопроект, який буде розглядати Верховна Рада 1 лютого, щодо зниження в 10 разів штрафних санкцій протягом 2022 року для осіб, які встановили касові апарати.