Виконавчий комітет Теофіпольської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради.

Дата: 27.01.2022 15:06

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – Теофіпольська селищна рада, 30602, Хмельницька область, Хмельницький район, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19.

2. Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради № 18 від 27 січня 2022 року.

3. Місце і час проведення конкурсу – смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19, о 10 годині 25 лютого 2022 року.

4. Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності Теофіпольської селищної ради Шклярук Анатолій Олександрович, тел. 0964306786.

5. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу – наявність матеріально- технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

територія приватної житлової забудови, орієнтовною площею 8415 га в межах населених пунктів Теофіпольської селищної ради, або кожного населеного пункту окремо;

середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження – при планово-подвірному вивезенню побутових відходів середній кілометраж становить 5 км.

7. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

комунальних житлових будинків з них:

одноповерхових 3 будинки (6 квартир)

двохповерхових 26 будинків (294 квартири);

трьохповерхових 3 будинки (52 квартири);

чотирьохповерхових 1 будинок (24 квартири);

п’ятиповерхових 25 будинків (653 квартири);

приватні будинки розміщені на всій території селищної ради (8695 дворів);

частково з централізованим водопостачанням, частково – без водовідведення;

суб’єкти господарювання;

бюджетні установи.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.