Результати вибору підручників для учнів 9 класу закладів загальної середньої освіти Теофіпольської громади

Дата: 26.01.2022 11:54

Фото без описуНа виконання  листа  Міністерства освіти і науки України від 16.12.2021 № 1/22048-21 «Щодо забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року №1049 (із змінами) та від 10 грудня 2021 року №1341» заклади загальної середньої освіти Теофіпольської громади здійснюють вибір підручників для 9 класу у системі «ДІСО» («ІСУО»).

Електронні версії оригінал-макетів підручників,  яким надано відповідний гриф МОН, були розміщені в Електрону бібліотеку  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у вільному доступі за посиланням https://lib.imzo.gov.ua/  з 22 грудня 2021 року.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) з 22 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року мали змогу ознайомитися  з електронними версіями оригінал-макетів підручників. Це було здійснено  для того, щоб на 2022/2023 навчальний рік до кожного ЗЗСО надійшли друковані примірники саме тих підручників для 9 класу, які будуть обрані цим закладом освіти.

18 січня 2022 року відділ освіти, молоді та спорту Теофіпольської селищної ради  узагальнив результати вибору підручників для 9 класу(та підручники для повторного видання), здійснений підпорядкованими  ЗЗСО у системі «ДІСО» («ІСУО»).

Потреба закладів освіти в підручниках для 9 класу на 2021-2022 навчальний рік