Вітаємо з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2022 10:42

Щиро вітаємо усіх з Днем Соборності України!

103 роки тому, 22 січня, на Софійському майдані в Києві відбулась Велика Злука – урочисте оголошення про об’єднання УНР і ЗУНР. Цей урочистий Акт єднання став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Це фундаментальна та ключова перемога українського народу.

І саме від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Нас надихає сила звитяги наших добровольців, воїнів Збройних Сил, волонтерів, медиків, які з Майдану Незалежності вирушили на оборону східних кордонів України, яку непохитно тримають і досі. Сьогодні ворог продовжує нарощувати сили біля наших кордонів. І нам як ніколи, на всіх рівнях необхідно єднання аби вистояти. При цій загрозі немає бути опозиційності!! Заради наших дітей, заради збереження життів наших воїнів, заради пам‘яті тих, хто віддав своє життя за Україну - ЄДНАЙМОСЯ!

Бажаємо всім нам сили духу і наполегливості у втіленні віковічної ідеї українського народу про сильну неподільну державу та захисту її національних інтересів. Міцного здоров’я, щастя і мирного неба!

Слава Україні!

Героям Слава!