Про роботу на окрузі народного депутата України Олени Копанчук

Дата: 21.01.2022 09:27

Один із головних принципів розвитку охорони здоров’я в громаді – покращення стану первинної ланки медицини у селах, підвищення якості та доступності медичних послуг. Адже саме первинний рівень медицини має забезпечити надання більшості медичних послуг населенню, оскільки серед основних його функцій – профілактика і запобігання захворюванням.

За сприяння народного депутата України Олени Копанчук вдалося залучити з державного бюджету фінансування для придбання медичного обладнання для Шибенської та Поляхівської амбулаторій.

Так, в рамках роботи на окрузі Олена Євгенівна спільно із селищним головою Михайлом Тененевим, заступниками селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юлією Карбовською і Валентиною Бабак та депутатами Теофіпольської селищної ради Віталієм Ткачуком і Олексієм Купчевичем вручили нове устаткування медичним закладам.

Шибенська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала:

??набір меблів для кімнати на денний стаціонар;

??аналізатор сечі напівавтоматичний з реактивами;

??набір меблів для кабінету лікаря;

??котел;

??набір медичного інвентарю;

??персональний комп’ютер в комплекті;

??насос, автоматика.

Поляхівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала:

??автоматичний гематологічний аналізатор, детектори та аналізатор;

??сумка-укладка сімейного лікаря;

??електрокардіограф;

??сечовий аналізатор.

Медичне обладнання покращить доступність та якість медичних послуг для мешканців сіл.

Не оминули увагою і вторинну ланку медицини. Зокрема, народний депутат України та селищний голова зустрілися із працівниками та керівництвом КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня». Керівник закладу Сергій Шкраба розповів про основні напрямки розвитку лікарні, пакети надання медичних послуг, які вже підписані для співпраці з НСЗУ та ін. Також під час зустрічі обговорили проблемні питання: благоустрій лікарні, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту для лікування COVID-пацієнтів, роботу пологового відділення, потребу в молодих кваліфікованих кадрах та розмір, умови виплати зарплати медпрацівникам і лікарям-інтернам.

Олена Євгенівна уважно вислухала всі пропозиції та обіцяла максимально сприяти їх вирішенню.

Селищний голова зазначив, що, попри всі складнощі, заклад працює в напрямку розвитку: триває капітальний ремонт в поліклінічному відділенні, де знаходиться рентгенкабінет, планується ввести в роботу КТ-обстеження, всі роботи проводяться з дотриманням санітарних норм.