Стань патронатним вихователем – зміни життя дитини

Дата: 20.01.2022 14:11

Стань патронатним вихователем – зміни життя дитини

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром соціальних служб шукає сім’ї, які готові тимчасово доглядати за дітьми, що потребують захисту. Якщо Ви небайдужі до долі дітей, які тимчасово з різних причин не можуть проживати в рідній сім’ї, станьте патронатним вихователем.

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Ви можете стати патронатним вихователем якщо:

- Ви громадянин України від 35 до 60 років (для жінки) та від 35 до 65 років (для чоловіка);

- Ваша сім’я зареєстрована у шлюбі та проживає на спільній житловій площі;

- Ваш стан здоров’я дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;

- Ви маєте позитивний досвід виховання власних дітей;

- Ви не маєте судимості;

- Один із членів сім’ї не поєднує роботу патронатного вихователя з іншою трудовою діяльністю;

- Ви пройшли навчання та отримали довідку за результатами навчання.

Вам гарантовано:

- Заробітна плата;

- Кошти на виховання дитини;

- Комплексна професійна підтримка.

Послуга патронату над дитиною передбачена Постановою КМУ від 16.03.2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною».

Якщо Ви хочете більше дізнатись про запровадження патронату або стати патронатним вихователем звертайтесь до Хмельницького обласного центру соціальних служб за телефоном (0382)76-55-58, або у центр зайнятості чи філію Хмельницького обласного центру зайнятості.