Позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради

Дата: 13.01.2022 15:40

13 січня 2022 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради, під час якого було розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому заслухали звіт директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Мирослави Майдан про роботу закладу та звіт директора КП «Теофіпольський стадіон» Василя Сторожука за 2021 рік.

Також розглянули питання про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, що виконуються КП «Теофіпольське бюро технічної інвентаризації», порядок надання дозволу на вчинення правочину, видалення зелених насаджень, зміну адресного номера двоквартирного житлового будинку та ін.

Крім того, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Дмитро Кадай ознайомив членів виконкому з проблемами, перспективами та кращим досвідом впровадження добровільного пожежного руху на території громади.

Загалом до порядку денного було внесено 7 питань.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.