Щиро вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком!

Дата: 31.12.2021 18:49

Щиро вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком!

Традиційно перед входом у новий відлік часу ми озираємось на пройдений шлях, оцінюємо і аналізуємо свою роботу та підбиваємо підсумки.

2021 рік був насичений подіями, важкою працею, успіхами і поразками. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід

Попри всі труднощі, ми гідно прожили кожну його мить.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, своєї родини та громади. Чи справдяться вони, залежить передусім від кожного з нас – нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

І варто пам’ятати, що разом ми здатні творити дива.

Хай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення.

Нехай рік прийдешній – вісник оновлення, віри у диво і здійснення мрій буде щасливим для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, виправдають усі ваші сподівання і прагнення, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю і затишком в оселях, принесуть достаток і добробут вашим сім’ям.

Зі святом вас!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ