Селищний голова Михайло Тененев вручив сертифікати на отримання 29 ноутбуків для шкіл

Дата: 24.12.2021 15:52

Майбутнє освіти – за цифровізацією онлайн-технологіями, тому робота з комп’ютером є необхідністю. Адже інтернет та сучасні технології розширюють можливості і дозволяють зазирнути у будь-який куточок світу, знайти потрібну інформацію. Крім того, вони дозволять нам бути успішними у сфері цифровізації і власне, у сфері цифровізації освіти. Тому були започатковані спеціальні програми, які повинні полегшити педагогам організацію освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, осучаснити його відповідно до процесів діджиталізації та цифровізації, а також зробити процес отримання знань більш доступним для здобувачів освіти.

В рамках програми «Ноутбук кожному вчителю» Теофіпольська громада на умовах співфінансування отримала 29 ноутбуків (загальна вартість 581 161 грн: з державного бюджету – 523044 грн, з місцевого – 58116 грн).

Тож сьогодні, 24 грудня, під час сімнадцятої сесії Теофіпольської селищної ради, селищний голова Михайло Тененев вручив сертифікати на отримання ноутбків керівникам закладів освіти.

Відповідно до вимог Постанови ноутбуки вручено базовим закладам освіти Теофіпольської селищної ради, де навчається найбільша кількість дітей:

Теофіпольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №1 - 12 штук,

Теофіпольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №2 – 10 штук,

Теофіпольський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» - 7 штук.