Урочисте відкриття головної новорічної ялинки громади

Дата: 23.12.2021 09:02

Новорічні та різдвяні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Їх з нетерпінням і великими сподіваннями чекають як діти, так і дорослі. Але головний атрибут, без якого неможливо створити атмосферу свята - це, звичайно ж, красива новорічна ялинка!

22 грудня на центральній площі в смт Теофіполь відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки громади.

З прийдешніми святами всіх привітав селищний голова Михайло Тененев та побажав здоров’я, щастя, доброї долі, миру, злагоди, успіхів і здійснення мрій.

Чимало малечі зібралося в очікуванні новорічного дива та казкових гостей. І воно сталося! Адже біля ялинки розігралося справжнє чарівне дійство за участю Святого Миколая, Санта Клауса, Діда Мороза та їх помічників. Впродовж свята всі присутні веселилися, танцювали флешмоби та дружно кружляли у хороводі. Головна новорічна красуня сяяла різнобарвними ліхтариками, а очі дітей світилися щирою радістю не менш яскраво за новорічні ілюмінації. На завершення заходу всі отримали солодкі гостинці.