Вітаємо з Днем енергетика!

Дата: 09.12.2021 14:11

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика.

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі громади. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі. Тому професія енергетика є не тільки вкрай необхідною, але і дуже почесною.

Тож, нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення.

Щиро дякуємо за самовіддану працю і зичимо щастя, здоров’я, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні! Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою – селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.