Вітаємо із 100-річчям!

Дата: 18.12.2021 15:54

18 грудня своє 100-річчя відзначає жителька села Святець Романюк Ганна Нестирівна.

Цю подію можна назвати однією із найграндіозніших в житті не тільки іменинниці, але і всієї громади. Адже Ганна Нестирівна є свідком і учасником багатьох історичних подій минулого століття, носієм наших традицій та глибокої життєвої мудрості.

Ювілярку зі святом привітали селищний голова Михайло Тененев, староста села Яна Павлюк, соціальний працівник КУ «Центр надання соціальних послуг» Майя Романюк та представники відокремленого підрозділу ветеранів України Теофіпольської територіальної громади Володимир Кобера і Андрій Рудюк.

Також ми усією громадою вітаємо іменинницю із 100-річним ювілеєм!

Шановна Ганно Нестирівно!

Доля ваша не була легкою, але ви гідно виростили та виховали дітей, онуків, ціле життя наполегливо працювали. Прожиті вами роки, можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові, своїй родині, своїй землі, нашій Україні.

Щиро зичимо вам у другому сторіччі життя, міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою. Миру, добра і добробуту, уваги і поваги від дітей, внуків та правнуків. Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ.

Вітаємо!