День Святого Миколая у Відділенні комплексної реабілітації осіб з інвалідністю КУ "Центр надання соціальних послуг"

Дата: 17.12.2021 15:51

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Сьогодні у Відділенні комплексної реабілітації осіб з інвалідністю КУ "Центр надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради відбулося чудове свято - свято Миколая!!!

Вихованці відділення були активно залучені у святкове дійство – вони співали, розповідали вірші, танцювали, приймали участь у конкурсах та іграх.

Не обійшлося без підтримки дорослих, адже сьогодні вони стали помічниками Святого Миколая, щоб кожна дитина у цей день повірила в казку. Працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" та сектору "Служба у справах дітей" подарували тепло й увагу тим діткам, які найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради Мирослава Майдан привітала діток зі святом, побажала зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай, бути добрими і уважними один до одного, адже найпростіша добра справа це маленьке диво. На завершення свята діти отримали солодкі подарунки.

Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах діточок.