Відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання одноразової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам

Дата: 15.12.2021 13:03

Піклування про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямів соціальної політики нашої громади.

З метою підтримки мешканців громади, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, хворобами, Теофіпольською селищною радою надається одноразова допомога на лікування малозабезпеченим громадянам.

15 грудня, під керівництвом секретаря селищної ради Романа Непотаса відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання одноразової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам, на якому розглянуто 8 заяв.

По всіх зверненнях прийняті позитивні рішення для кожного заявника.