Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

Дата: 05.12.2021 08:31

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день волонтера.

У нашій громаді, в країні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками та словами підтримки, це пенсіонери і студенти, що віддавали останні копійки аби допомогти військовим, підприємці, які ніколи не залишаються осторонь чужих проблем, це патріоти, що всіма силами допомагають боронити нашу українську землю від агресора, це люди, які віддають свої заощадження на лікування хворих та піклуються про тих, хто цього потребує. Волонтери – це справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості.

І ми впевнені, що кожен мешканець нашої громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Тож, щиро дякуємо всім волонтерам за людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повертається сторицею. Зичимо вам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Зі святом!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ