Відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання одноразової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам

Дата: 01.12.2021 17:15

Одним із завдань органів місцевого самоврядування є розвиток системи соціального захисту населення та підвищення добробуту громадян. В першу чергу негативні наслідки економічних проблем відчувають незахищені верстви населення.

Надання допомоги людям, які потрапили до скрутної ситуації, спричиненої інвалідністю, хворобами і потребують допомоги знаходиться на особливому контролі селищної ради.

Одноразова допомога на лікування малозабезпеченим громадянам надається в рамках Комплексної програми «Піклування» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік за кошти місцевого бюджету.

Сьогодні, 01 грудня 2021 року, під керівництвом секретаря селищної ради Романа Непотаса відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання одноразової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам, під час якого розглянули 6 заяв.

При прийнятті рішень комісія враховувала діагнози хвороб, матеріальне становище заявників та членів їх сімей.

По всіх зверненнях прийнято позитивні рішення.