Діти варті щасливого дитинства, у якому немає місця насильству!!!

Дата: 30.11.2021 15:48

Діти варті щасливого дитинства, у якому немає місця насильству!!!

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, начальник Відділення соціальної роботи та соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальних послуг» Руслана Чоха  провела зустріч з вихованцями Дитячої художньої школи на тему "Домашнє насильство".

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

Насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність ситуації в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя та продовжують чинити насильство. Власне створюється коло насильства: жертви стають кривдниками.

З дітьми було проведено бесіду та надано відповіді на запитання, які їм були цікаві.