Дата: 30.11.2021 15:39

?????????Підготовка педагогів Теофіпольщини до реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти.

????Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради з метою здійснення консультативної підтримки щодо проведення підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які будуть навчати учнів 5 класів у 2022-2023 навчальному році протягом 18-19 листопада 2021 року надали інструктивно-методичні та індивідуальні консультації тренерам - педагогам з даного питання.

???? Директорка Центру Валентина Міщишина наголосила на відповідальній місії позаштатних працівників Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – підготовки вчителів закладів загальної середньої освіти до реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти у новому навчальному році.

???? Звернула увагу тренерів на організаційних аспектах проведення підвищення кваліфікації учителів з використанням технологій дистанційного навчання.

Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 09.11.2021 року №495-од тренерами для підвищення кваліфікації визначено??:

??Світлану Богуцьку, консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради;

??Дмитра Кедруна, учителя інформатики, «вчитель-методист» Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст.- гімназія»;

??Анатолія Шинкарука, вчителя трудового навчання, «вчитель-методист» Теофіпольської ЗОШ І-ІІІст. №2;

??Тетяну Фесун, вчителя математики, «вчитель-методист» Теофіпольської ЗОШ І-ІІІст.№1;

??Людмилу Стаднік, вчителя української мови та літератури, «старший вчитель», Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

??Світлану Станчук, вчителя історії та правознавства, «старший вчитель» Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст.- гімназія»;

??Надію Мороз, вчителя історії та правознавства, «вчитель-методист» Волице Полівської ЗОШ І-ІІІ ст.

??Лідію Луцик, вчителя основ здоров’я, вчитель вищої категорії Теофіпольської ЗОШ І-ІІІст.№1.

????Навчання 173 педагогічних працівників освітніх галузей мовно-літературної, математичної, природничої, технологічної, інформативної, соціальної і здоров’язбережувальної, громадянської та історичної, мистецької, фізичної культури триватиме до 12 грудня 2021року згідно з графіком, затвердженого Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

?????????З 20-21листопада 2021 року стартувало навчання для вчителів технологічної галузі (12 вчителів закладів загальної середньої освіти по завершенні курсів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації).

????З 24 листопада триває навчання для вчителів інформативної освітньої галузі.

? Завершено курси підвищення кваліфікації для 53 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти мовно-літературної та природничої освітньої галузі, що тривали протягом 27-28 листопада 2021року.

?Підвищення кваліфікації педагогів Нової української школи триває!

? Центр професійного розвитку педагогічних працівників бажає усім колегам-освітянам позитиву, оптимізму, здоров’я та здійснення мрій!