Допомога у випадку домашнього насильства

Дата: 25.11.2021 17:10

З кожним роком шокуюча статистика щодо домашнього насильства вдома невпинно зростає. Незважаючи на те, що ми живемо в XXI столітті, статистика про факти насильства щодо жінок є невтішною. Більше того, можна навіть з упевненістю стверджувати, що офіційні дані про це не відображають реальний масштаб проблеми.

У 90% випадків – це насильство чоловіків по відношенню до жінок, і лише 10% повідомлень про насильство в сім`ї доходить до правоохоронних органів. Загалом зібрані дані свідчать про те, що 33,4% жінок хоча б раз у житті зіткнулися з насильством щодо себе, в тому числі фізичним. 20% жінок є жертвами зґвалтування чи спроб зґвалтування.

За інформацією ПРООН, від фізичного домашнього насильства в Україні страждає орієнтовно 1,8 мільйона жінок. У результаті жорстокого поводження та домашнього насильства жінки втрачають довіру, самоповагу, а іноді й життя.

Але вихід є??????