Ми пам'ятаємо

Дата: 21.11.2021 09:09

Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами.

В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно – визвольної боротьби, всіх тих, хто виборював перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо захищає рідну землю. Зичимо мирного неба над головою, єдності і добробуту Вам та Вашим родинам! Нехай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє української держави!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

Героям Слава!