Опитування: визначаємо візію і місію громади

Дата: 16.11.2021 11:07

?Запрошуємо усіх небайдужих до подальшої долі Теофіпольської громади активно долучитися до опитування??! Нам важливо почути думку кожного.

????Теофіпольська селищна рада спільно з експертами-консультантами продовжують роботу над розробкою Стратегічного плану розвитку Теофіпольської селищної територіальної громади на 2021-2030 роки.

????Його мета: узгоджене вироблення та спільна реалізація напрямку розвитку громади, формування пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади.

????Важливою складовою роботи над його розробкою є врахування думки її жителів.

????Наразі опитування проводиться для визначення візії та місії Теофіпольської громади.

????Візія громади (бачення) говорить про те, якою ми хочемо, щоб вона стала у майбутньому.

?????Необхідною ознакою Візії є впізнаваність громади в зовнішньому середовищі, яка відображається в її основних географічних, економічних, соціальних, історичних та інших характеристиках, якими має відзначатися громада у майбутньому.

????Місія громади - це причина появи, основне призначення та сенс її існування, сукупність унікальних історичних і сучасних особливостей та конкурентних переваг, які вже є, та які громада хотіла б зберегти для подальшого свого розвитку, або здобути у свідомому процесі розвитку. Декларуючи Місію, громада самовизначається: «Хто ми є і що ми робимо».

?Тож, запрошуємо жителів громади взяти участь в опитуванні за посиланням: https://forms.gle/EjzEuiE9d3nPWxX88

Заздалегідь вдячні за приділений час та активність??!