Благодійна акція з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Дата: 15.11.2021 17:04

Давайте творити добро разом??

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який відзначається щороку 3 грудня, у КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" розпочато благодійну акцію "Лялька добра", яка триватиме з 15 по 29 листопада. Пропонуємо всім охочим придбати "ляльки-мотанки" - символ добра та добробуту.

За кошти, виручені за результатами акції, будуть закуплені та передані подарунки дітям з інвалідністю Теофіпольської громади.

Ви можете придбати вироби, у які майстрині (фахівці ІРЦ) під час створення вкладали позитивні думки, найщиріші побажання та хороший настрій звертаючись за телефоном 0973021266, або за адресою: вул Небесної Сотні 46, смт Теофіполь Хмельницька область.

Також вироби пересилаємо через Укрпошту та нову пошту за умови Вашої оплати за доставку.

Приймаємо індивідуальні замовлення.

Дякуємо за репост, адже так більше людей зможуть долучитись до акції.

#лялька_добра

#НАІУ #ТижденьПравОЗІ #Національне_партнерство_узгоджена_доступність #права_осіб_з_інвалідністю #доступність