Відбулося спільне написання 21-ого радіодиктанту національної єдності

Дата: 09.11.2021 16:40

?У День української писемності та мови в Агенції місцевого розвитку Теофіпольської громади при партнерстві Гончаренко центру відбулося спільне написання 21-ого радіодиктанту національної єдності.

??Команда Агенції охоче приєдналась до написання Всеукраїнського онлайн-диктанту, головна мета якого - об'єднати українців навколо рідної мови.

????Текст радіодиктанту-2021 під назвою «Слідом за пам’яттю» написав і надиктував відомий культовий український письменник Юрій Андрухович.

?Щорічний національний флешмоб осені стає все більш популярним та цікавим, для тисячі українців. Він спонукає до вивчення української мови, вдосконалення та підвищення культури мовлення.

????Напередодні заходу, зал АМР та Центру в якому проводилося написання диктанту, підготували із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог. Нажаль, у зв’язку із пандемією, кількість гостей була обмежена.