Дата: 12.11.2021 16:08

Фото без опису За принципової позиції прокурорів Волочиської окружної прокуратури жителя одного із сіл Волочиської ОТГ засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі

За належного підтримання державного обвинувачення прокурорів Волочиської окружної прокуратури, Теофіпольським районним судом ухвалено обвинувальний вирок  відносно місцевого жителя одного із сіл Волочиської ОТГ, яким влітку вчинено ряд кримінальних правопорушень, в тому числі одне з яких є особливо тяжким злочином проти статевої свободи та недоторканості особи.

Встановлено, що фігурант справи, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання, вирішив вчинити зґвалтування неповнолітньої особи.

В середині червня 2021 року зловмисник з метою реалізації свого злочинного умислу, взяв із собою знаряддя вчинення злочину, шкіряний ремінь, ніж та заздалегідь підготовлену шапку-маску та незаконно проник в будинок свого односельчанина.

В подальшому в одній із кімнат, побачив неповнолітню потерпілу, якій погрожуючи фізичною розправою, використовуючи свою фізичну силу, приставив до її горла кухонний ніж і здійснив намір вчинити дії сексуального характеру, без добровільної згоди потерпілої.

Однак, потерпіла усвідомивши протиправність дій правопорушника,   шляхом обману та фізичного опору вдалось залишити будинок.

11.11.2021 вироком Теофіпольського районного суду особу засуджено за             ч. 1 ст. 162, ч. 1 ст. 126, ч. 1 ст. 129 та ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 152 КК України та призначено покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури