Відбулося засідання комісії по розгляду звернень щодо одноразового забезпечення твердим паливом учасників АТО/ООС, які брали участь у бойових діях
Ситуація в Україні (проведення антитерористичної операції / операції об’єднаних сил у її східних областях) призвела до значного збільшення кількості сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції / операції об’єднаних сил та їхнім сім’ям, а також сім’ям, члени яких згинули під час проведення АТО/ООС.
Під час дев’ятої позачергової сесії, яка відбулася 23 липня 2021 року, було затверджено програму підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей, родин загиблих учасників АТО/ООС - мешканців Теофіпольської селищної територіальної громади на 2021 рік, що передбачає забезпечення твердим паливом учасників АТО/ООС, які брали участь у бойових діях.
Так, 08 листопада 2021 року, під керівництвом секретаря селищної ради Романа Непотаса відбулося засідання комісії по розгляду звернень щодо одноразового забезпечення твердим паливом учасників АТО/ООС, які брали участь у бойових діях, на якому розглянуто 3 заяви.
По всіх зверненнях члени комісії прийняли позитивні рішення.