Приєднуйтеся до спільного написання радіодиктанту національної єдності  у нашій громаді

Дата: 07.11.2021 15:19

Агенція місцевого розвитку Теофіпольської громади запрошує всіх охочих до спільного написання радіодиктанту національної єдності ??

???? 9.11, 10:00

Радіодиктант національної єдності – це щорічний флешмоб, що має на меті єднання українців навколо рідної мови.
Цього року автором та читцем радіодиктанту стане український письменник Юрій Андрухович.

?? Зауважимо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями учасникам потрібно мати сертифікат про вакцинацію (паперовий або в «Дії»).

???? Наша адреса: вул. Небесної Сотні, 9а

???? Слідкуйте за новинами центру на сторінках у соціальних мережах, щоб не пропускати цікавих подій