Селищний голова Михайло Тененев привітав соціальних працівників нашої громади

Дата: 05.11.2021 13:57

????Щорічно, у першу неділю листопада, вся Україна святкує День працівника соціальної сфери. Це свято відзначають фахівці, які постійно працюють з людьми, допомагають їм вирішувати нагальні проблеми і відчувати себе соціально захищеними.

?Сьогодні, 05 листопада, селищний голова Михайло Тененев напередодні свята привітав соціальних працівників нашої громади.

?????- Ваше самовіддане служіння обраній справі, доброта, милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю й повагою громадян, яким ви несете розраду, тепло, допомагаєте долати життєві труднощі і негаразди, вселяєте у серця віру й надію, впевненість у завтрашньому дні. Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності, - побажав селищний голова.

?Та за сумлінну працю, професіоналізм, відповідальність, вміння працювати з людьми різного віку та категорій, самовіддане служіння обраній справі нагородив окремих працівників грамотами і грошовими подарунками.

????Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.